פראג ביום אחד

פראג ביום אחד

בקרו באתרים המרכזיים של העיר פראג הכוללים את מצודת העיר בעת חילופי השומרים, גשר קארל והרובע היהודי. בנוסף, תהנו מארוחה צ'כית אותנטית בעלת שלוש מנות וכן משייט סביב ה"ונציה של פראג".

 

הצטרפו למסע אחורה בזמן בעת ביקור במצודת העיר פראג, מצודה שנבנת במהלך המאה ה-9 וידועה כאחת המצודות הגדולות בעולם. בסיור תראו אתרים מעניינים בעיר העתיקה והחדשה, כגון: המוזיאון הלאומי, Rudolfinum, כיכר Wenceslas והבית הרוקד. רדו מהאוטובוס והמשיכו את הטיול בשארית היום באופן רגלי.

 

מרגע הגיעכם למצודת העיר פראג תהנו מסעודה בעלת שלוש מנות ושתייה במסעדה מדהימה המשקיפה על הנוף המרהיב של פראג - Jizdarna. לאחר ארוחת הצהריים הסיור ימשיך ל Valdstejn הגן היפה ביותר בפראג. בנוסף תבקרו באי קמפה, הקיר של לנון ובאיזור העתיק הנקרא  lesserוכן תחצו את גשר קארל מעל נהר הוולטאבה. בהמשך תקחו חלק בשייט על נהר הוולטאבה ותוכלו להינות משייט מרגיע ומרענן וללמוד עוד על ההיסטוריה והתרבות העשירה של העיר פראג.

 

בהמשך הסיור תבקרו ברובע היהודי של העיר פראג, בו המדריך שלנו יחלוק איתכם מידיעותיו כתושב המקום. לאחר מכן תצעדו אל עבר כיכר העיר העתיקה בכדי לראות את בניין העירייה הישן ואת השעון האסטרונומי המפורסם שנבנה עוד במאה ה15. הסיור יסתיים ליד בניין התיאטרון בו נערכה הופעת הבכורה של האופרה "Mozart´s Don Giovanni".

 

עיקרי הטיול:

סיור במצודת העיר פראג

ארוחת צהריים בעלת שלוש מנות ב Jizdarna

שייט מודרך על נהר הוולטאבה

ביקור באיזור העתיק Lesser, גני Valdstejn המרהיבים וגשר קארל

כיכר העיר העתיקה והשעון האסטרונומי

 

החבילה כוללת:

איסוף מהמלונות במרכז העיר

ארוחה – שלוש מנות ושתייה

כניסה לשייט

 

זמני יציאה: בכל יום (למעט 24 ו 31 בדצמבר וכן הראשון בינואר) בשעה 10:00 בבוקר.

אנא הגיעו 15 דקות לפני יציאת הטיול.

 

נקודת יציאה: Národní street 38, Prague 1 או איסוף מבית המלון


60,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): 60,00

בחר זמן

הכנס מספר מטיילים

מבוגר
(€60.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר