סיור בעקבותיו של מוצארט

סיור בעקבותיו של מוצארט

סיור מיוחד זה יקח אתכם אל כל המקומות בפראג בהם שהה המלחין הגאון – מוצארט. זוהי הזדמנות נהדרת ללמוד מדוע אנשי העיר פראג קידמו את פניו של מוצארט בצורה כה מזמינה, מדוע אם אהבו אותו כל כך ומדוע המוזיקה שלנו שבתה את ליבם של התושבים עד ימינו אנו. בנוסף, תקבלו הצצה אל תוך ההיסטוריה של הדרמה והמוזיקה של בוהמיה ומוראביה וגם אל ההיסטוריה של המוזיקה הצ'כית.

בתחילה, נצעד דרך העיר העתיקה ונעצור בבית המלאך המוזהב, ובבניין התיאטרון. בניין התיאטרון שימש להופעת הבכורה של דון גקובאני ב29 אוקטובר 1791. הבית עם שלושת האריות המוזהבים הוא המקום בו התגורר מוצארט בפעם השנייה בה שהה בפראג. לאחר מכן, נסע בחשמלית לאיזור העיר Lesser בכדי לראות את תצוגת המוזיקה במוזיאון הצ'כי. משם נעלה ברכבל אל Petrins בכדי לראות את הנוף של המגדל ונסיים במנזר Strahov אשר נמצא ב .Hradèany

במנזר Strahov תכולו לראות היכן אילתר מוצארט על האורגן ביום הופעת הבכורה של דון ג'ובאני. בכיכר Hradcany ובעיר Lesser נעצור בבתים ובמקומות בהם חי מוצארט או שבהם ערך קונצרטים. הסיור שלנו יסתיים בכנסיית סנט ניקולאס בהה נערך טקס אשכבה ב14 בדצמבר, 1791 במחווה למוצארט. זו הייתה אמירה של האומה הצ'כית שכאבה את מותו הפתאומי של מוצארט.


זמני יציאה: 11:00

שלישי, חמישי, שישי ושבת (למעט ה- 24.12 ,31.12 וה- 1.1) ב - 11:00 בבוקר. 

נקודת יציאה: Narodni street 38.

משך הסיור: 3 שעות

 
34,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): 34,00

בחר זמן

הכנס מספר מטיילים

מבוגר
(€34.00)
 
(3-10) ילד
(€28.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר