מוזיאון אורסיי- חסכו את ההמתנה בתורים הארוכים (Orsay)

מוזיאון אורסיי- חסכו את ההמתנה בתורים הארוכים (Orsay)

מוזיאון לאומי זה, הממוקם על הגדה השמאלית של נהר הסיין שימש בעבר כתחנת הרכבת אורסיי אשר נבנתה בשנת 1898 על ידי וקטור לאלו בשביל היריד העולמי. המקום הפך למוזיאון בשנת 1986. האוספים המוצגים במוזיאון מכילים ציורים ופסלים מערביים מהשנים 1848-1942, כמו גם אומנות דקורטיבית, צילום וארכיטקטורה.

מוזיאון אורסיי משמר ומציג את האוסף הגדול ביותר בעולם של ציורים אימפרסיוניסטים ופוסט-אימפרסיוניסטים. כמו גם, מציג המוזיאון אוסף מדהים של ציורים סימבוליסטיים, ריאליסטים ואקדמאים.


מעל לכ5000 ציורים ואיורים כלולים באוסף, בין השאר יצירות אומנות ידועות כגון "Le Dejeuner sur l’herbe", ה"Olympia" שצויירה על יד אדוארד מאנה, ה"Danseuse agee de quatorze ans" שצויירה על ידי דגאס, ה"L’origine du monde", ה"Un enterrement a Ornans", הL’Atelier du peintre" שצויירה על ידי גוסטאב קורבט או חמשת הציורים, ה"Serie des Cathedrales de Rouen" שצויירו על ידי קלוד מונאט וה"Le bal du Moulin de la Galette", יצירת האומנות שצויירה על ידי רנואה.קנו כרטיסיכם אונליין וחסכו את ההמתנה בתורים הארוכים!


עלות של כ3 אירו כלולה בביצוע הזמנה אונליין. אין החזרים כספיים לאחר רכישת הכרטיסים.

ילדים מתחת לגיל 18 אינם צריכים לקנות כרטיס אם הינם מלווים במבוגר המחזיק בכרטיס כניסה למוזיאון. בכניסתם עם הוריהם או המבוגר המלווה הם נדרשים רק להראות תעודה מזהה.שעות הפתיחה:

כל יום מ9:30 בבוקר עד 18:00 בערב.

פתיחה מאוחרת בימי חמישי עד 21:45 בערב.

הכניסה האחרונה כ30 דקות לפני סגירת האתר.


נקודת יציאה:

תוכלו לאסוף את כרטיסיכם במרכז המבקרים שלנו שכתובתו היא:

25, rue des Pyramides, 75001, Paris, בקרבת מוזיאון אורסיי.


12,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): 12,00

הכנס מספר מטיילים

מבוגר
(€12.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר