טיול יום לפילדלפיה מניו יורק

טיול יום לפילדלפיה מניו יורק
סיירו וגלו את הפרברים שמחוץ לעיר ניו יורק טיול יום מהנה לפילדלפיה ומחוז לנקסטר - ביתם של קהילת האיימישים. בטיול תיסעו דרך האזורים הכפריים של פנסילבניה, תסיירו ברחבי פילדלפיה בה נמצא פעמון החירות המפורסם והיכל העצמאות, וכן תיסעו להנאתכם בכירכרה איימישית מקורית. הטיול יוצא מניו יורק וחולף על פני ניו ג'רזי ופנסילבניה אל עבר העיר פילדלפיה. זוהי העיר השנייה בגודלה בחוף המזרחי, רק כ 160 קילומטרים מהעיר ניו יורק.

בהגיעכם לפילדלפיה, תסיירו ברחבי העיר ותוכלו לראות את שדרות בנג'מין פרנקלין, Elfreth's Alley (הידוע כרחוב המיושב העתיק באמריקה) ועוד. במרכז העיר ההיסטורי של פילדלפיה תבקרו בפעמון החירות המפורסם, כיכר והיכל העצמאות – סמלי החירות באמריקה. בעוזבכם את פילדלפיה אל עבר מחוז לנקסטר תוכלו לחזות במדרגות האבן המפורסמות הקרויות – "Rocky Steps".

לאחר הפסקת צהריים במרכז המסחרי האיימישי ( הארוחה לא כלולה במחיר הכרטיס ) תיסעו בכירכרה מקורית ברחבי החוות המקומיות. במהלך הנסיעה תלמדו על אורח החיים האיימישי שנמנע לחלוטין מטכנולוגיה מודרנית – ללא חשמל, מים זורמים, טלפון או מכשירים חשמליים אחרים. בשעות אחר הצהריים המאוחרות תחלו את הנסיעה אל עבר העיר ניו יורק אליה תגיעו בשעות הערב.


משך הטיול: כ- 12 שעות

כתובת יציאת הטיול: 125 Park Avenue, between 41th & 42th streets


זמן היציאה: שני , רביעי ושבת בשעה 7:00 בבוקר

אנא הקפידו להגיע 15 דקות לפחות לפני זמן היציאה המתוכנן!


$169,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): $169,00

הכנס מספר מטיילים

מבוגר
($169.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר