מוזיאון הפראדו- עקוף את התור + מדריך (MADPRADO)

מוזיאון הפראדו- עקוף את התור + מדריך (MADPRADO)

גלו את אחד מאוספי האומנות המדהימים ביותר!

מוזיאון הפראדו מספק אוסף עוצר נשימה של ציורים, חלקם מיצירות האומנות הגדולות בעולם. נכון להיום, האוסף מונה כ-7,600 ציורים, 1,000 פסלים, 4,800 הדפסים ו8,200 רישומים, זאת לצד שאר חפצי האומנות והמסמכים ההיסטוריים שנמצאים במוזיאון. הציור המוערך ביותר במוזיאון הוא לס מנינאס של הצייר דייגו ולסקס. ולסקס לא רק שתרם את יצירותיו שלו אלא גם, בעינו החדה, עזר לאסוף יצירות אומנות איטלקיות רבות אל המוזיאון. אתר חובה לכל מבקר במדריד!

מבצע מיוחד: כרטיסי כניסה מהירה ללא תור הכוללים גם סיור עם מדריך!


זמני יציאה: כל יום (אפריל עד אוקטובר) ב 15:00.

נקודת מפגש: מכרז המידע לתיירים של העיר ברחוב Felipe IV ליד מוזיאון הפראדו (Calle Ruiz de Alarcón, 23). אנא הקפידו להגיע בזמן ולהביא איתכם את השובר ותעודה מזהה!

משך הסיור: שעה וחצי

שפות: אנגלית

קנו כרטיסכם אונליין וחסכו את ההמתנה בתורים הארוכים!

ניתן להזמין כרטיסים בהזמנה מוקדמת למוזיאון הפראדו המשולבים בכרטיס האומנות של מדריד. עם כרטיס האומנות של מדריד תוכלו להנות מכניסה לשני מוזיאונים גדולים נוספים בעיר (מוזיאון Reina Sofiaומוזיאון  Thyssen-Bornemisza). בנוסף להכל – לא תאלצו להמתין באף תור! כרטיס האומנות של מדריד נמכר במחיר מתקבל על הדעת וניתן להשתמש בו שישה חודשים לאחר ההזמנה. לילדים מתחת לגיל 12 – חינם! את כרטיס האומנות של מדריד חובה להחליף במוזיאון Thyssen-Bornemisza. הזמינו את כרטיס האומנות של מדריד בלחיצה על הקישור הזה.
40,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): 35,00

בחר זמן

הכנס מספר מטיילים

מבוגר
(€40.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר