טיול יום מברלין אל המלכים הסאקסוניים של דרזדן ועוד

טיול יום מברלין אל המלכים הסאקסוניים של דרזדן ועוד

הצטרפו אלינו לטיול יומי מרתק אל דרזדן, מושבם המלכותי של מלכי סאקסון, עם אוטובוס ומדריך פרטיים . מלכי סאקסון הקימו את העיר דרזדן, עיר בעלת פאר תרבותי ואומנותי יוצא דופן אשר הוביל לכינויה כפנינת הבארוק. עד היום, דרזדן נחשבת לאחת מעריה היפות ביותר של גרמניה.

אולם, לרבים דרזדן מוכרת יותר בגלל ההפצצות הקשות והשנויות במחלוקת במהלך פברואר 1945. ארצות הברית וחיל האוויר המלכותי הבריטי הטילו כ3900 טונות של חומרי נפץ ופצצות על העיר במהלכם של שלושה ימים קשים, וגרמו להריסתם של שטחים רבים בעיר. בין השאר גרמו ההפצצות לסופת אש הרסנית אשר על פי רבים גרמה למותם של כ40,000 מתושבי העיר.

במהלך הטיול נחווה את העיר העתיקה, ששוחזרה ללא דופי ונבקר בכנסייה המפורסמת ה"פראואנקירכה" (Frauenkirche), בניין האופרה הסמפר, ה"מרפסת של אירופה" אשר בעבר שימשה להגנה על העיר מצד נהר האלבה, וארמון הצווינגר (Zwinger palace)- טירה מימי הביניים וביתה של גלריית המאסטרים הזקנים (The old masters gallery), בה תמצאו יצירות אומנות של גדולי האומנים ובניהם רפאל, רמבראנט, רובנס ואחרים.

גלו ולימדו על העיר דרזדן והתפתחותה לאורך השנים, החל מזמנו של אוגוסטוס החזק (לפי האגדה לאוגוסטוס היו כ300 ילדים) ועד לזוועות המלחמה, העידן הקומוניסטי וכמובן חייה השוקקים של העיר כיום. בזמנכם החופשי בקרו במוזיאונים הידועים של העיר, נוחו או לכו להנאתכם לאורך הטיילת או בשוק הפשפשים.


בין 1 במרץ ל 31 באוקטובר: ראשון, רביעי, שישי 

בין 1 בנובמבר ל 31 בדצמבר: ראשון, רביעי


זמן יציאה: בשעה 9:00 בבוקר.


נקודת המפגש: מול הכניסה המרכזית לתחנת הרכבת Zoologischer Garten. 


כתובת: Hardenbergplatz 2-4


שימו לב:

סיור מודרך בעברית

49,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): 49,00

הכנס מספר מטיילים

מבוגר
(€49.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר