טיסה בהליקופטר בשמי אמסטרדם

טיסה בהליקופטר בשמי אמסטרדם

לעיר אמסטרדם שני פנים מרתקים - פן עירוני מודרני שנישא מעל תעלות מים לצד פן מסורתי של בנייה כפרית וטחנות קמח הטובלות בשדות ירוקים. טיסה בהליקופטר חושפת בפניכם את פניה המקסימים של העיר!

 

טיסה בהליקופטר היא חוויה בפני עצמה. טיסה בהליקופטר בשמי אמסטרדם היא חוויה כפולה.

צפו במערך התעלות שבמרכז העיר, במוזיאונים, ברובע החלונות האדומים וברובע העסקים, התרשמו מהנמל ומהשדות המוריקים שמקיפים את העיר.
 

התכנית:
הטיסה היא בת רבע שעה. תוכלו לבחור באפשרות של איסוף ממקום האירוח שלכם והבאה אל מנחת המסוקים, שם ימתינו לכם הטייס והמסוק. בזמן הטיסה ישמח הטייס לענות על כל שאלה שתשאלו, וכמובן שתוכלו לצלם את הנוף המרהיב. לאחר הנחיתה תוחזרו במונית ספיישל לנקודת האיסוף.

בחרו את מועד הסיור שלכם בעת ההזמנה. אם בחרתם באיסוף 45 דקות לפני ההמראה, תאסוף אתכם מונית ספישל ממקום האירוח שלכם באמסטרדם או מהתחנה המרכזית של אמסטרדם, אם אתם מגיעים מחוץ לעיר. משך הנסיעה במונית הוא כ 20 דקות, והיא תחזיר אתכם לנקודת האיסוף בתום הטיסה. האלטרנטיבה היא להגיע למנחת המסוקים בכוחות עצמכם.
 

מה כלול?
 - שאטל הלוך ושוב למנחת המסוקים – אפשרי.
 - המחיר כולל את כל העלויות, כגון דמי נחיתה.
 

מה אינו נכלל?
 - משקאות או ארוחת צהריים

מה עליכם לעשות בעת ההזמנה?
בתהליך ההזמנה עומדים לרשותכם שלוש חלופות:

איסוף מהמלון וחזרה בתום הטיסה: 45 דקות לפני הטיסה, בשעות 9:15 או 13:15 תאסוף אתכם מונית ממקום השהות שלכם ותחזיר אתכם אליו לאחר הטיסה. נא ציינו את הכתובת שבה תשהו. 

איסוף מהתחנה המרכזית של אמסטרדם וחזרה בתום הטיסה:  אם תשהו מחוץ לאמסטרדם, נוכל לאסוף אתכם מהתחנה המרכזית של אמסטרדם, רחוב Prins Hendrikkade 26  מול חברת Lovers Boat בשעות 09:15 או 13:15. בתום הטיסה תוחזרו לתחנה המרכזית.                            

ללא שאטל: מנחת המסוקים ממוקם ב Hornweg 24 . זהו אזור תעשייתי שלא ניתן להגיע אליו באמצעות תחבורה ציבורית. תוכלו להגיע למקום ברכב פרטי או באופניים. בסוף תהליך ההזמנה תקבלו פרטים מדויקים לגבי המיקום. מומלץ להגיע למנחת המסוקים 30 דקות לפני הטיסה.

קיימת אפשרות שתתבקשו להמתין לטיסה שלכם במנחת המסוקים, אם אנשים נוספים יבקשו לטוס בשעה שבחרתם. כל טיסה היא בת רבע שעה, וכל המזמינים לשעה מסוימת יטוסו במהלך השעה שבחרו בהתאם למספר האנשים שהזמינו. יש מקום במסוק לארבעה נוסעים. אם אתם פחות מארבעה נוסעים, יצטרפו אליכם מזמינים אחרים לטיסה. אם אתם ארבעה נוסעים בדיוק , תטוסו יחד. אם אתם יותר מארבעה נוסעים, תפוצלו בין טיסות שונות.

 

מידע חשוב
במקרה של מזג אוויר סוער או ביטול הטיסה על ידי בקרת תעופה, נודיע מראש, ותקבלו החזר כספי מלא. לא נוכל להיות אחראים להוצאות נוספות שהוצאתם בדרך לטיסה.

כאשר אתם מחליטים לבטל את טיסת הסיור, לא ניתן יהיה לקבל החזר כלל בשל ההתחייבויות שעלינו להתחייב בעת ההזמנה לחברת המוניות ולחברת המסוקים.

אנא היו מוכנים לאיסוף כעשר דקות לפני הזמן שתקבעו בהזמנה. הטייס נדרש לעמוד בלוח זמנים צפוף אשר צריך להתאים לכלל ההזמנות ולהנחיות של בקרת התעופה.


149,00

רכישת כרטיסים

המחיר בקופה (לאחר עמידה בתור): 149,00

בחר זמן

הכנס מספר מטיילים

מבוגר - הסעה מהמלון
(€149.00)
 
ילד (4-12) - הסעה מהמלון
(€125.00)
 
מבוגר - הסעה מהתחנה המרכזית
(€149.00)
 
ילד (4-12) - הסעה מהתחנה המרכזית
(€125.00)
 
מבוגר - ללא הסעה
(€113.00)
 
ילד (4-12) - ללא הסעה
(€100.00)
 
Email icon הכרטיסים ישלחו באימייל
השירות ניתן על ידי חברת טיקט-בר